Over ons
Uw situatie koppelen aan uw doelen van morgen
Persoonlijke benadering

Wij geloven als kantoor in een persoonlijke benadering en sterke relaties met onze cliënten en bieden cliëntgerichte oplossingen. Vanuit ons kantoor in Nieuwegein richten wij ons op middelgrote ondernemingen, mkb-ondernemers en de vermogende particulier.

Kwaliteit

Bij onze dienstverlening staat de kwaliteit hoog in het vaandel. Daarom zijn wij als kantoor aangesloten bij verschillende beroepsorganisaties en bent u ervan verzekerd dat u met een deskundige op zijn vakgebied te maken hebt. Zo zijn wij aangesloten bij de Nederlandse Beroepsorganisatie van Accountants,  Register Belastingadviseurs en Register Estate Planners.

Onze clientbeloftes

Al onze medewerkers streven naar een persoonlijke dienstverlening, waarbij een wederzijdse vertrouwensrelatie centraal staat.

  • Wij stellen uw belang voorop
  • Wij staan klaar om u te helpen
  • Wij streven naar een correct en persoonlijk contact
  • Wij werken transparant en eerlijk
  • Wij vertalen ingewikkelde wet- en regelgeving naar uw situatie
  • Wij assisteren snel en gericht door gebruik te maken van korte lijnen
  • Wij hebben oog voor het maatschappelijk belang
Over ons
Uw situatie koppelen aan uw doelen van morgen
Persoonlijke benadering

Wij geloven als kantoor in een persoonlijke benadering en sterke relaties met onze cliënten en bieden cliëntgerichte oplossingen. Vanuit ons kantoor in Nieuwegein richten wij ons op middelgrote ondernemingen, mkb-ondernemers en de vermogende particulier.

Kwaliteit

Bij onze dienstverlening staat de kwaliteit hoog in het vaandel. Daarom zijn wij als kantoor aangesloten bij verschillende beroepsorganisaties en bent u ervan verzekerd dat u met een deskundige op zijn vakgebied te maken hebt. Zo zijn wij aangesloten bij de Nederlandse Beroepsorganisatie van Accountants,  Register Belastingadviseurs en Register Estate Planners.

Ons team

Arno Miltenburg RB REP

Vennoot / Belastingadviseur

arno@db-adviseurs.nl

mr. Chris-Jan Vissers

Vennoot / Fiscalist

chris@db-adviseurs.nl

Profielfoto

drs. Arina Maartense-Bassie RA

Vennoot / Accountant RA

arina@db-adviseurs.nl

Tommy Overbeek

Assistent Accountant

tommy@db-adviseurs.nl

Nico Belo

Assistent Accountant

nico@db-adviseurs.nl

Ilona de Groot

Assistent Accountant

ilona@db-adviseurs.nl

Peter Maartense

Administrateur

peter@db-adviseurs.nl

Panajotti Papandroudis

Fiscaal Medewerker

panajotti@db-adviseurs.nl

Annette Veenvliet-Bovée

Office Manager

annette@db-adviseurs.nl

Jessica Kroezen

Secretaresse

jessica@db-adviseurs.nl

Laurens Hoornstra

Algemeen Medewerker

laurens@db-adviseurs.nl

Profielfoto

Sagar Bisseswar

Fiscaal Assistent

sagar@db-adviseurs.nl